Wróć do Aktualności

Dlaczego warto kupować w hurtowni TRANS-MED MEDICAL?

Trans-med medical

Od samego początku, tj. 2000r., zajmujemy się dystrybucją materiałów opatrunkowych sprawdzonych producentów. Firma TRANS-MED MEDICAL swoją działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, by w 2018r. wraz z rozwojem naszej hurtowni dokonać jej przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Już w 2014r. postanowiliśmy jednak rozszerzyć swoją działalność, kierując ofertę także na rynki zagraniczne. Od tamtej pory wyposażamy w materiały opatrunkowe oraz inne produkty medyczne wszelkiego rodzaju placówki ochrony zdrowia w kraju i poza nim. Oferowane przez nas wyroby dostarczamy m.in. do:


Działalność TRANS-MED MEDICAL nie ogranicza się jednak wyłącznie do sprzedaży B2C. Naszą ofertę kierujemy także do polskich oraz zagranicznych klientów hurtowych.

Rok 2021 to przełomowy rok dla naszej firmy związany z wprowadzeniem zarówno na polski, jak i zagraniczny rynek nowych produktów sygnowanych znakiem TRANS-MED MEDICAL.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Stosowane przez nas standardy zaowocowały w 2019r. Otrzymaniem certyfikatu jakości ISO 13485:2016 w zakresie produkcji i dystrybucji sterylnych oraz niesterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku z gazy oraz włókniny.

Dlaczego my?

W trosce o dobro pacjentów oraz bezpieczeństwo pracowników ochrony zdrowia stawiamy na wysoki standard oferowanych przez nas produktów. Dlatego też od wielu lat jesteśmy w Polsce liderem dystrybucji wyrobów firmy 3M. Poza tym współpracujemy również z innymi wiodącymi producentami materiałów opatrunkowych i innych produktów medycznych takich jak:

Naszym priorytetem jest satysfakcja każdego kontrahenta, dlatego też poza jakością oferowanych produktów medycznych zapewniamy elastyczne formy współpracy. Naszym niewątpliwym atutem jest ponadto sprawna i szybka realizacja zamówień.

Produkty medyczne marki 3M

Dział Medyczny 3M od ponad 40 lat dostarcza podmiotom z sektora ochrony zdrowia swoich rozwiązań do zaopatrywania ran. Pełna oferta hypoalergicznych przylepców i materiałów opatrunkowych niezawierających lateksu, zapewnia na całym świecie bezpieczne i przyjazne produkty zarówno dla pacjentów, jak i dla pracowników ochrony zdrowia. Jest to spowodowane m.in. tym, że w produkcji materiałów opatrunkowych tej marki stosowane są jedynie kleje akrylowe, które nie wywołują alergii i są bezpieczne dla skóry pacjenta.

Pozdrawiamy:

Dział Handlowy Trans-Med Medical

Może spodobają Ci się również...

Pozostałe artykuły

Zostaw komentarz