3M Autoryzowany Dystrybutor Produktów Medycznych

Powiadamiacz

Strona główna » Powiadamiacz

wielkość tekstu: A | A | A

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym tel. 32 411 45 18

Trans-Med Medical dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie zaopatrzenia medycznego. Oferujemy m.in. przylepce chirurgiczne i opatrunki specjalistyczne, materiały sterylizujące, wyroby z gazy bawełnianej, sprzęt jednorazowego użytku, aseptyczne akcesoria operacyjne. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów medycznych renomowanej firmy 3M, dostarczającej wysokiej jakości materiały opatrunkowe i sprzęt medyczny niezbędny w przychodniach, szpitalach i gabinetach lekarskich. Sklep medyczny Trans-Med Medical zapewnia produkty bezpieczne i przyjazne zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego.

Trans-Med Medical to hurtownia i sklep medyczny w jednym. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do placówek służby zdrowia, ale także do klientów indywidualnych poszukujących sprzętu medycznego wysokiej klasy. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które od lat cieszą się zaufaniem odbiorców. Dbamy nie tylko o jakość, ale i o różnorodność asortymentu. Najważniejsze jest dla nas, aby materiały opatrunkowe i sprzęt medyczny, który oferujemy, zapewniały skuteczne leczenie i gwarantowały bezpieczeństwo stosowania.

Wśród dostarczanych przez Trans-Med Medical produktów znaleźć można szeroki wybór hypoalergicznych przylepców i materiałów opatrunkowych niezawierających lateksu, kompresów gazowych i włókninowych, serwet operacyjnych, gaz kopertowych, gaz w składkach, rękawic diagnostycznych, strzykawek, igieł, kaniuli, folii chirurgicznych, fartuchów chirurgicznych, strzygarek oraz syntetycznych materiałów unieruchamiających (tzw. gips syntetyczny). Oferujemy także sprzęt i materiały sterylizujące, dające personelowi medycznemu gwarancję pracy w sterylnych warunkach.

Nasz sklep medyczny daje możliwość skompletowania niezbędnego zaopatrzenia medycznego w jednym miejscu, wygodnie i szybko. Wszystkie zamówienia realizujemy w jak najkrótszym czasie, dotrzymując wcześniej ustalonych terminów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszelkie braki w medycznym zaopatrzeniu muszą być natychmiast uzupełnione, by placówki mogły sprawnie funkcjonować.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00. Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i hurtowe. Zapraszamy do współpracy.

  • Przylepce chirurgiczne
  • Opatrunki specjalistyczne
  • Sterylizacja
  • Aseptyka
  • Maski
  • Wyroby z gazy bawełnianej
  • Pielęgnacja i ochrona skóry CAVILON
  • Sprzęt jednorazowego użytku
Formularz zapytaniowy
Medipore on liner
Tegaderm Roll
Durapore
Micropore
Cavilon
Maska 1872V
Silicon Tape
Tegaderm+Pad

Trans-Med | Hurtownia medyczna
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20P, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 411 45 18 , 507 125 694
e-mail: biuro@trans-med.net

Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna