Wróć do Aktualności

SILKMED – przylepiec chirurgiczny ze sztucznego jedwabiu

Z myślą o klientach hurtowni medycznej Trans-Med, stale rozszerzamy nasz asortyment o nowe, niezawodne rozwiązania. Najbardziej aktualnym produktem, który w ostatnim czasie wzbogacił naszą ofertę, jest niezwykle mocny oraz idealnie przylegający przylepiec chirurgiczny SILKMED wykonany ze sztucznego jedwabiu. Taki produkt perfekcyjnie spełni swoją funkcję podczas mocowania opatrunków oraz sprzętu medycznego – cewników, drenów, czy niewielkich szyn na palcach.

Wytrzymały przylepiec o doskonałej przepuszczalności wilgoci i powietrza

Tworzywo, z jakiego wykonane są przylepce SILKMED, czyli sztuczny jedwab, zapewnia doskonałą wentylację: dobre odprowadzanie pary wodnej i wysoką przepuszczalność powietrza. Jest to materiał plastyczny, który idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, przez co nie ogranicza naturalnej swobody ruchów.

SILKMED cechują znakomite właściwości przylepne. Dzięki zastosowaniu mocnego, hipoalergicznego kleju, wyrób jest bezpieczny oraz nie powoduje reakcji skórnych. Takie rozwiązanie sprawia, że przylepiec SILKMED zapewnia odpowiednie mocowanie rozmaitych przyrządów medycznych oraz opatrunków – również dużych.

Najlepsze rozwiązanie do mocowania opatrunków oraz urządzeń medycznych

Przylepce chirurgiczne SILKMED są niezawodne podczas stabilizowania urządzeń medycznych, które są mocowane na skórze pacjenta. Są całkowicie wodoodporne, a dzięki zastosowaniu sztucznego jedwabiu, również niewrażliwe na uszkodzenia mechaniczne: rozerwanie, przebicie czy pęknięcie.

Produkt nadaje się do skutecznego zabezpieczania nawet ciężkich opatrunków, rurek czy przewodów. Sprawdza się także jako wyrób do unieruchamiania palców u rąk i nóg po urazach bądź podczas wykonywania zabiegów specjalistycznych. Przylepiec chirurgiczny SILKMED jest łatwy i bezpieczny w stosowaniu, a dzięki wykończeniu w formie ząbkowanego obrębu, jego dzielenie nie sprawia żadnych trudności. Na rynek wprowadziliśmy przylepiec w kilku różnych rozmiarach, dostępny na sztuki oraz w opakowaniach zbiorczych.

Pozdrawiamy:

Dział Handlowy Trans-Med Medical

Może spodobają Ci się również...

Pozostałe artykuły

Zostaw komentarz